top of page

Mühr-ü Süleyman Enstitüsü
Araştırma ve Eğitim Merkezi

Institute of Seal of Salomons - Centre of Research and Teaching

İlim, Bilim ve Kişisel Gelişim üzerine Araştırma ve Eğitim Merkezi.

Kuruluşun amacı; bilimsel olarak kişisel gelişimin temellerini araştırmak, karşılaştırmak, eğitimler hazırlamaktır. Pedagojik olduğu kadar felsefi sosyo-kültürel ve sosyal hedefleri de teşvik eder. Uluslararası anlayış, kültürlerarası diyalog, dayanışma ve hoşgörünün uyumlu bir şekilde teşvik edilmesi, önyargı ve ayrımcılığa karşı koymak ve/veya azaltmak, köken, milliyet ve din ne olursa olsun tüm insanların eşit bir şekilde bir arada yaşama taahhüdü, dünya ahlakı ilkelerine uygun olarak.

Hakkında

Jede Website hat ihre Geschichte - erzähle Besuchern deine eigene. Es ist der ideale Ort, um mehr Infos über dich und dein Team zu teilen und darüber, was deine Website zu bieten hat. Doppelklicke auf das Textfeld, um Inhalte zu bearbeiten. Füge alle Infos hinzu, die du mit deinen Besuchern teilen möchtest.

Wenn du ein Unternehmen hast, erzähle etwas über dessen Geschichte. Erläutere deine Unternehmenswerte und wie du dich für Kunden engagierst. Füge ein Foto, Video oder eine Galerie hinzu und erhöhe so die Interaktion.

Biz kimiz?

Unsere Kunden

bottom of page